O NÁS

Stavební společnost EDMONT Hodonín spol. s r.o. byla založena v roce 1993 dvěma společníky s vysokoškolským stavebním vzděláním a několikaletou praxí s cílem využít nové společenské podmínky po roce 1989 k vybudování prosperující a úspěšné regionální firmy. 

Společnost provádí výstavbu, rekonstrukci nebo modernizaci bytových, občanských a průmyslových staveb.

Za více než 20 let existence jsme získali velké množství zkušeností a jsme připraveni je využít k realizaci Vašich zakázek. Neustále sledujeme vývoj ve stavebnictví, aktivně používáme nové materiály a technologie. Jsme společností, která při realizaci klade důraz na okolí a šetrné zacházení se zdroji.

V podmínkách českého stavebnictví je veškerá naše činnost zaměřena především na kvalitu prováděných prací a spokojenost zákazníka, jak v oblasti státních zakázek, tak v oblasti soukromé klientely. 

Dobrých výsledků dosahujeme především díky každodenní spolupráci se zákazníkem a složením pracovního kolektivu, který svými znalostmi a dovednostmi vytváří pozitivní obraz o společnosti u zákazníků.

Rozhodující části staveb zajišťujeme vlastními pracovníky a technikou. Subdodavatelské firmy provádí specializované řemeslné práce a spolupracují s námi ve většině případů již řadu let. Podrobujeme je náročnému výběru a pravidelné kontrole kvality jejich dodávek.

Úzce spolupracujeme s místními projekčními kancelářemi a architektonickými ateliéry a jsme schopni Vám zajistit realizaci Vašich staveb od projektu až po kolaudaci.